Zajistíme Vám nejvýhodnější podmínky

Termín bonita označuje schopnost splácet úvěr. Posuzuje se ze dvou hlavních důvodů. První řadě se tím chráníte vy jako klient. Pokud by totiž vaše bonita byla příliš nízká, mohly by vám v budoucnu hrozit problémy se splácením, protože přecení své finanční možnosti. Druhým důvodem, proč se bonita posuzuje, je snaha bank snížit riziko nesplácení úvěru kvůli tomu, že klient nemá dostatečný příjem pro splácení. Při posouzení bonity vycházíme zejména z výše prokazatelných příjmů, výše měsíčních závazků (splátek) a počtu osob v domácnosti. Ověřte si, svou bonitu! Stačí vyplnit náš online formulář:
úrok již od   %

Zadejte základní požadavky a my se postaráme o zjištění nejvýhodnějších podmínek

Ověřte si, svou bonitu!

Měsíční splátka: 0
Kontrola bonity

Výpočet počítá s tímto úrokem %, výpočet je ilustrativní a platí pro účelový úvěr.

Průběh vyřízení hypotéky

 1. 1.
  Zjištění potřeb, výpočet bonity, nabídka Nejprve zjistíme vaše potřeby a představy o financování. Na základě vašich příjmů spočítáme bonitu, zda na danou výši hypotéky dosáhnete, případně o jakou maximální částku můžete požádat. V souladu s vašimi potřebami a bonitou vybereme banky k porovnání, požádáme o individuální slevy a pošleme vám přehledné porovnání vybraných bank z hlediska úroků, poplatků a podmínek.
 2. 2.
  Výběr nejlepší varianty a kompletace dokumentů Společně vybereme nejvýhodnější variantu, pošleme vám seznam dokumentů a domluvíme se na postupu - objednání odhadu nemovitosti, vyplnění formulářů (žádost o hypotéku, potvrzení o příjmu atd.). Kompletní složku dokumentů předáme do banky ke schvalovacímu procesu.
 3. 3.
  Schválení hypotéky a podpis smluvní dokumentace Pokud jsou v pořádku vaše příjmy, nemovitost, bankovní a další registry, banka vaši hypotéku s největší pravděpodobností schválí. Následně vás budeme informovat a dohodneme se na termínu podpisu smluvní dokumentace, a to buď přímo v bance nebo v kanceláři a seznámíme vás s podmínkami čerpání hypotéky.
 4. 4.
  Čerpání a splácení hypotečního úvěru Po splnění podmínek dojde k čerpání hypotéky a poté se dozvíte, kdy a v jaké výši budete hradit první splátku. Většinou se hradí samotný úrok za první měsíc a od následujícího měsíce začnete splácet standardní anuitní splátku.

Pomůžeme vám projít tímto procesem

Cesta k hypotéce a vysněnému bydlení může být spletitá. Provedeme vás celým procesem tak, abyste se nemuseli ničím zbytečně zatěžovat.
Kontaktujte nás

Co umíme financovat

Kdo je makléř?

Hypoteční makléř je odborník na straně klienta, který se vyzná na hypotečním trhu a který vám ušetří čas i peníze. Disponuje metodikou a aktuálními nabídkami všech bank, které dokáže přehledně porovnat a pomoci vybrat správné řešení.

Proč se vyplatí pracovat s makléřem?

V každém oboru se vždy vyplatí pracovat se specialistou a obzvlášť ve financích. Pokud uvažujete nad hypotékou na dlouhou dobu, chcete ji mít samozřejmě co nejvýhodnější. S tím pomůže právě hypoteční makléř. Ušetří vám spoustu času, nervů i prostředků. Pomůže vyznat se v nabídkách a nejlepší odměnou pro něj je doporučení spokojeného klienta.

13 důvodů, proč s Eurohypotékou

 1. 1.
  Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.
 2. 2.
  Nezávisle porovnáváme nabídky od 14 bank.
 3. 3.
  Řešení pro vás vybíráme v souladu s vašimi potřebami a představami.
 4. 4.
  Máme dlouholeté a nadstandardní vztahy s bankami a bankéři.
  1. 5.
   Ušetříme vám nemalé peníze a spoustu času a trápení.
  2. 6.
   Provedeme vás celým procesem a administrativou při sjednávání hypotéky.
  3. 7.
   Jsme flexibilní, můžeme se vámi setkat v čase a na místě, které vyhovuje vám.
  4. 8.
   Naše služby jsou pro vás bezplatné, platí nás banky po zdárném vyřízení úvěru.
  5. 9.
   Víme, jak sjednat úvěr s nestandardně doloženými příjmy.
  6. 10.
   Negativní zápis v registru pro nás není překážka.
  7. 11.
   Poradíme si s optimalizovanými daňovými přiznáními u podnikatelů.
  8. 12.
   Zařídíme refinancování hypotéky za mnohem výhodnějších podmínek.
  9. 13.
   Pomůžeme vám splnit si sen o lepším bydlení.