Osobní přístup a podpora, to jsme my

Našim poradcům nabízíme špičkové zázemí a podporu brokerpoolu. Klademe důraz na kvalitu vaší práce, nikoliv na počet sjednaných smluv. S námi nemusíte plnit nesmyslné objemy či vyjednávat s bankami podmínky.


Koho hledáme

Pomoc klientům v oblasti hypoték bereme jako poslání a chceme spolupracovat s poradci i poradenskými firmami, kteří to vnímají stejně. Chcete dělat svoji práci kvalitně, poctivě a hledáte podporu silného a stabilního partnera? Neváhejte nás kontaktovat.

Co nabízíme

Přijďte si s námi popovídat

Jak bude vypadat naše první schůzka než navážeme spolupráci?
 1. 1.
  Vzájemné představení u dobré kávy Představíme vám naši společnost a nás bude na oplátku zajímat něco o vás – historie, zkušenosti, počet poradců, kde působíte, obchodní model či styl práce s klienty.
 2. 2.
  Zjištění vašich potřeb Promluvíme si také o tom, co vám schází ve vašem současném fungování na trhu, jaký je důvod ke změně a tomu, že jste nás oslovili a co od nás očekáváte. Díky tomu dokážeme lépe naplnit vaše očekávání a přizpůsobit některé procesy tak, aby vám spolupráce vyhovovala.
 3. 3.
  Představení výhod spolupráce Řekneme si, proč by bylo dobré s námi spolupracovat a co to vám a případně vašim kolegům přinese, krom počáteční byrokracie spojené s převody licencí.
 4. 4.
  Dohodnutí dalších kroků V případě, že budou sympatie vzájemné a najdeme prostor ke spolupráci, pošleme vám návrh smlouvy s provizní přílohou a dohodneme další postup (doladění smlouvy, její podpis, nastavení procesů, přístup do portálu, certifikace, školení atd.). V opačném případě jen strávíme hodinku příjemnou konverzací u dobré kávy, což oběma stranám i tak rozšíří obzory a přidá novou zkušenost.

Sjednat schůzku

Napište nám, rádi se s vámi potkáme osobně