Další služby

Nabízíme další finanční služby, které by vás mohly zajímat. S námi si snadno vyřídíte úvěr na podnikání či leasing. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a můžeme vše společně projednat detailněji.

 1. 1.

  Podnikatelské úvěry

  Zaměřujeme se na dvě základní oblasti – provozní úvěr, kterým vám pomůžeme s financováním provozních potřeb, ať už kontokorentním, revolvingovým nebo splátkovým úvěrem. Druhou oblastí je investiční úvěr na pořízení či investici do hmotného investičního majetku – pořízení či rekonstrukci staveb, strojů a zařízení či jejich souborů, dopravních prostředků atd. To vše řešíme s individuálním přístupem na míru vašim požadavkům. Výše úvěru není limitována. Posuňte své podnikání dále s naší pomocí.

 2. 2.

  Developerské úvěry

  Pokud máte za sebou podnikatelskou historii nebo účelově založenou společnost, v obou případech s individuálním přístupem rádi pomůžeme s vaším projektem. Ať už se jedná o nemovitostní financování (nákup, rekonstrukce, výstavba), kde jsou úvěry spláceny z pronájmů nebo prodeje financované nemovitosti, či projektové financování v různých odvětvích (energetika včetně obnovitelných zdrojů energie, infrastruktura atd.), jsme tu pro vás.

 3. 3.

  Nebankovní úvěry

  Rádi byste si koupili nemovitost k bydlení, pronájmu či podnikání nebo máte podnikatelský či developerský záměr a v bankách jste nepochodili? Našimi partnery jsou nejen banky a stavební spořitelny, ale také spořitelní družstva, záložny a leasingové společnosti, kde se nám společně otevírá další škála možností, jak váš záměr zrealizovat. Úrokové sazby jsou sice vyšší, ale stále v rámci možností přijatelné. Nevzdávejte se svých snů a cílů, když stále existují cesty, jak si je splnit.

 4. 4.

  Leasing

  Finanční leasing, operativní leasing, zpětný leasing, jen si vybrat. Pomůžeme vám s financováním automobilů, ostatní dopravní techniky, strojů a zařízení, technologií, gastro, vybavení hotelů, výpočetní techniky atd. Předmět financování může být nový i použitý, splácení až na 8 let, akontace od 0% a výše od 40 000 Kč po desítky milionů.

 5. 5.

  Reality

  Prodáváte svou nemovitost a rádi byste získali co nejvyšší částku? Hledáte nemovitost k bydlení, pronájmu či podnikání a nedaří se vám najít nic podle vašich představ? V obou případech vás svěříme odborníkům v realitách, se kterými dlouhodobě a úspěšně spolupracujeme. Pokud víte o někom, kdo prodává nemovitost, doporučte nám ho a v případě úspěšné realizace se vám rádi odměníme.

 6. 6.

  Pojištění

  Život není jen procházka růžovým sadem a bohužel ne každé životní nepříjemnosti se dá zabránit. Proti různým situacím se ale dá pojistit a zejména je potřeba předcházet riziku, které ohrožuje naše nejbližší. U hypotéky je důležité pojištění nemovitosti a případně také pojištění schopnosti splácet úvěr. Život však není jen hypotéka, pomůžeme i s pojištěním aut, odpovědnosti a majetku, podnikatelských rizik atd. Naše společnost spolupracuje s odborníky v této oblasti.

Mám zájem o danou službu

Napište nám, rádi se s vámi potkáme osobně